Ірина Пушкарук

Ірина Пушкарук

Народилася в Івано-Франківську. В 2007 р. закінчила з відзнакою магістратуру Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника за спеціальністю «Психологія». У 2008 р. здобула другу вищу освіту за спеціальністю «Фармація» в Національному фармацевтичному університеті (м. Харків). У 2016 році закінчила навчання у «Першій Київській школі психотерапії» за напрямком «психоаналіз». У 2018 році захистила кандидатську дисертацію і отримала вчений ступінь кандидата психологічних наук.

Після закінчення університету і дотепер працює у сфері освіти. Займається приватною психологічною та психотерапевтичною практикою. Нині живе в Коломиї Івано-Франківської області. Одружена, виховує двох чудових дітей, хлопчика і дівчинку.

Писати поезію почала ще в школі, але більш серйозно зайнялася літературною творчістю у студентські роки. Перші поетичні твори надруковані в журналі «Перевал» (1’2003). Тоді ж почала писати і прозові настроєві нариси та етюди. Казки та оповідання з’явилися, коли письменниця вже серйозно займалася психологією та навчалася на психотерапевта.

Ірина Пушкарук любить життя і вірить в те, що Дива в цьому житті точно можливі, от тільки вони не відбуваються так, як у казках, а їх потрібно створювати для себе самотужки. А вміння помічати, приймати і дякувати за те, що пропонує нам щедрий і відкритий Всесвіт, – це одне з найважливіших умінь, щоб творити ці Дива!

Розгорнути